Poszukujemy Niani
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Centrum Opiekunek
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy Niani do dziewczynki w wieku 12 miesięcy.
Praca w Białymstoku (osiedle Sienkiewicza) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 (do ustalenia). Możliwość pracy dwie noce w tygodniu za dodatkową opłatą.
Zakres obowiązków: czynności pielęgnacyjne, karmienie, podawanie posiłków, dbanie o porządek wokół przestrzeni dziecka prowadzenia kreatywnych zabaw dostosowanych do wieku dziecka, spacery, odprowadzanie oraz odbieranie starszego dziecka z przedszkola, który jest oddalony 5 minut od miejsca zamieszkania
Wynagrodzenie: 5500 zł /miesiąc, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Mile widziana dyspozycyjność kilka godzin w weekendy (uzgadniana z wyprzedzeniem).
Poszukujemy osoby z doświadczeniem oraz referencjami, nastawionej na dłuższą współpracę.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia KRAZ 24570)
tel. 796-677-709 , mail: @ lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych ul. Piękna 5 lok. 28, Białystok godz. 9:00 –
16:00

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544