Poszukujemy montera klimatyzacji do pracy na terenie Lublina
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
WENTEK
26. 4. 2024

Poszukujemy montera klimatyzacji do pracy na terenie Lublina i okolic.
Nasza firma specjalizuje się w montażu systemów wentylacyjnych, rekuperacyjnych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Oferujemy wsparcie dla firm oraz domów prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, instalacją oraz serwisem, a także dostarczamy fachowe porady i dobieramy optymalne rozwiązania z zakresu klimatyzacji i wentylacji i ogrzewania.
Zakres obowiązków
• montaż klimatyzacji
• odpowiedzialność za powierzony sprzęt
• wizje lokalne u klienta na miejscu
• wykonywanie serwisów klimatyzacji
Wymagania
doświadczenie na podobnym stanowisku
prawo jazdy kategorii B
Wynagrodzenie 28 do 35 zł za 1h w zależności od doświadczenia

  • Praca Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Monter Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532