Poszukujemy Masażystki n*u*r*u* do Naszego Zespołu!
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Chillout Spa
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy Masażystki do Naszego Zespołu!
Do naszego salonu w Krakowie poszukujemy utalentowanej i empatycznej Masażystki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie wysokiej jakości usług masażu, dbanie o komfort klientów oraz budowanie relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie.
Obowiązki:
Wykonywanie różnorodnych zabiegów masażu (relaksacyjny, klasyczny, sportowy, itp.) dostosowanych do potrzeb klientów.
Zapewnienie klientom komfortu i relaksującej atmosfery podczas zabiegu.
Dbanie o czystość i higienę stanowiska pracy
Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta i przestrzeganie zasad etyki zawodowej.
WYMAGANIA
Umiejętność wykonywania różnych technik masażu (np. masaże relaksacyjne, klasyczne sportowe i inne).- doświadczenie nieobowiązkowe, możliwość szkolenia na start.
Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność nawiązywania relacji z klientami.
Dbałość o szczegóły, czystość i higienę.
Zaangażowanie, empatia i pasja do pracy z ludźmi.
Gotowość do pracy w elastycznych godzinach (w tym weekendy).
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się salonie.
Przyjazną atmosferę pracy w zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam:)

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567