Poszukujemy inżynierów! Dołącz do Nas, szukamy właśnie Ciebie!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
GRUPA CONTRAIN
27. 4. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, będącego międzynarodowym producentem podzespołów i komputerów elektronicznych, dostarczających je na zlecenie globalnych koncernów poszukujemy doświadczonego inżyniera.

Jeśli zależy Ci na rozwoju, dużym wachlarzu możliwości zawodowych, a także nie straszna Ci praca dla firmy, która jest niezaprzeczalnym gigantem w branży technologicznej, zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem, bo być może szukamy właśnie Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie działu produkcji na każdym jego etapie prac w fabryce w Łodzi,
  • przestrzeganie standardów jakości, narzuconych procedur oraz polityki prywatności,
  • przyjmowanie dostaw sprzętu, nadzór nad ich rozładunkiem,
  • sprawdzanie, dokonywanie ewentualnych prac konserwacyjnych sprzętu,
  • wgrywanie oprogramowania/jego aktualizacja na otrzymanym sprzęcie,
  • zgłaszanie pomysłów/modyfikacji oprogramowania, a także ewentualnych problemów lub zapytań bezpośrednio do siedziby firmy w Tajwanie,
  • praca z zespołem, delegowanie zadań, przestrzeganie zasad jakości.

Wymagania:

  • ukończone studia inżynierskie (np. mechanika, elektromechanika, pokrewne),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie,
  • wysokie umiejętności organizacyjne oraz nastawienie na cel,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikowaniu się z podległym zespołem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (outsourcing),
  • wynagrodzenie w przedziale 6500-7500,
  • pakiet benefitów szyty na każdą miarę

- karta Multisport,

- ubezpieczenie grupowe,

- prywatną opiekę medyczna,

- możliwość skorzystania z pakietu usług prozdrowotnych (Ty decydujesz czy w tym miesiącu masz ochotę na masaż… a może wypadła Ci wizyta u dentysty? - bez względu na wybór dorzucamy 200 zł/mc),

- dostęp do wielotematycznych webinarów oraz poradni psychologicznej,

- oferujemy również cykliczne konkursy i grywalizacje.

  • możliwość zdobycia doświadczenia/poszerzenia wiedzy w międzynarodowej firmie,
  • jasny, przejrzysty proces rekrutacji,
  • pełne wsparcie i obsługę administracyjną w trakcie zatrudnienia,
  • możliwość zatrudnienia bezpośredniego przez firmę.

Agencja zatrudnienia - numer wpisu 5612

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862