Poszukujemy fizjoterapeuty
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Warsztat Terapii Zajęciowej
5. 10. 2024

Oferowane stanowisko fizjoterapeuty w Warsztacie Terapii Zajęciowej dotyczy pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami.
Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć z zakresu fizjoterapii w formie indywidualnej i grupowej,
- organizowanie aktywizacji rekreacyjno – sportowej na terenie WTZ i poza nim,
- prowadzenie działalności profilaktycznej polegającej na popularyzowaniu zdrowego trybu życia,
- uczestnictwo w zespole terapeutycznym WTZ oraz prowadzenie dokumentacji uczestników WTZ.
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe,
- zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu fizjoterapeuty wydane przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów /KIF/.
Oferujemy:
- umowę o pracę w wymiarze ¼ etatu /10 godzin tygodniowo/,
- indywidualnie dopasowany grafik pracy w ramach zajęć warsztatowych,
- wynagrodzenie 1800 zł brutto + okresowe premie,
- pomoc życzliwego i otwartego zespołu terapeutycznego.
Kontakt: @

  • Praca Kraków
  • Fizjoterapeuta Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648