Poszukujemy Elektryka do pracy w Stalowej Woli!
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, śląskie, Polska
Steam Workforce sp. z o.o.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować z nowoczesnymi maszynami, zdobywać cenne doświadczenie i rozwijać się w stabilnym środowisku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka 28,70 zł brutto/h plus dodatki płacowe.
  • Dodatki nocne – 20% więcej za pracę w godzinach nocnych.
  • Elastyczny system pracy – system 4-brygadowy, który umożliwia lepsze zarządzanie czasem.
  • Komfortowe warunki pracy – bezpłatny parking, szatnia oraz stołówka do Twojej dyspozycji.
  • Stabilność zatrudnienia – umowa zlecenie z możliwością dłuższej współpracy.

Wymagania

Twoje zadania:

  • Realizacja okresowych przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń.
  • Prowadzenie zapisów z wykrytych usterek i napraw.
  • Praca w pozycji stojącej – pełna aktywność na stanowisku.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na produkcji.
  • Uprawnień elektrycznych oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Nie czekaj – aplikuj teraz bądź ZADZWOŃ:5-1-2-0-9-3-2-7-1

  • Praca Stalowa Wola
  • Elektryk Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584