Poszukujemy do pracy młodych ludzi z pasją do kawiarni, Pomiechówek
  • Pomiechówek
Pomiechówek, Pomiechówek, mazowieckie, Polska
Koloryt Plus Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Poszukujemy do pracy młodych ludzi kelnerek, kelnerów, z pasją do nowo powstałej kawiarni przy deptaku nad rzeką Wkrą.Szukamy właśnie Ciebie jeśli- Jesteś osobą otwartą i uśmiechniętą,- Jesteś osobą odpowiedzialną w działaniu,- Jesteś osobą zaangażowaną, komunikatywną i przepełnioną pozytywną energią to szukamy właśnie Ciebie!Zakres obowiązków:- Dbałość o obsługę klienta i wizerunek lokalu,- Dbałość o najwyższą jakość produktów,- Otwartość na nowe wyzwania.Praca dorywcza w weekendy od 12-20. Szybki oraz wygodny dojazd ( od Dworca Gdańskiego 30 min do Pomiechówka )Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres lub o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 500-113-938.

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Pomiechówek
  • Pomiechówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045