Poszukujemy Agentów Nieruchomości do Naszego Zespołu!
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Domek i kluczyk
13. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jesteśmy nową agencją nieruchomości Domek i Kluczyk, która specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży, wynajmu oraz zarządzaniu nieruchomościami. Z powodu naszego dynamicznego rozwoju poszukujemy ambitnych agentów nieruchomości, gotowych do dołączenia do naszego zespołu.
Obowiązki
Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Doradztwo klientom w zakresie rynku nieruchomości oraz procesu transakcyjnego. Przygotowywanie ofert, prezentacja nieruchomości klientom oraz negocjacje warunków transakcji. Prowadzenie kompleksowej obsługi klienta od momentu pierwszego kontaktu do finalizacji transakcji. Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi.
Wymagania
Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne. Znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz przepisów prawnych dotyczących transakcji nieruchomościami. Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w godzinach elastycznych, w tym również w weekendy.
Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz możliwość rozwoju kariery w branży nieruchomości. Przyjazną atmosferę oraz możliwość pracy w dynamicznym zespole. Elastyczny czas pracy. Wsparcie merytoryczne i logistyczne.
Prześlij swój CV na adres @
DOŁĄCZ DO NAS I BĄDŹ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU!

  • Praca Katowice
  • Administrator nieruchomości Katowice
  • Agent nieruchomości Katowice
  • Zarządca nieruchomości Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228