Poszukuję architekta z uprawnieniami budowlanymi
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Profesja Studio
6. 6. 2024

Studio Profesja, zlokalizowane we Wrocławiu, poszukuje doświadczonego architekta z uprawnieniami budowlanymi do projektowania bez ograniczeń, wymaganych w budownictwie jednorodzinnym i nie tylko.
Opis stanowiska:
- Tworzenie wysokiej jakości projektów budynków, domów jednorodzinnych, mieszkań i rozwiązań architektonicznych.
- Planowanie układu funkcjonalnego, poprzez projektowanie wnętrza, wyposażenia i mebli.
- Sporządzanie dokumentacji projektowej – rysunki techniczne
- Opracowywanie koncepcji kreatywnych i wdrażanie ich do gotowych projektów.
- Ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności w zakresie oprogramowania do projektowania graficznego.
Wymagania:
- Umiejętności projektowe koncepcyjne oraz techniczne.
- Znajomość przepisów, norm i praktyki budowlanej.
- Uprawnienia budowlane.
- Przynależność projektanta do Okręgowej Izby Architektów.
- Uprawnienia projektanta określone w Decyzji wystawionej przez Izbę Architektów.
- Możliwość wystawienia oświadczenie zgodności projektu z obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.
- Doświadczenie w obsłudze w jednym z następujących programów: - Ashampoo 3D CAD Architecture, Ashampoo Home Design, AutoCAD Revit LT, BricsCAD BIM, CorelCAD, SketchUp Pro lub inny program do projektowania.
- Posiadanie pełnej wersji jednego z wymienionych programów, lub innego nie podanego powyżej do tworzenia projektów.
- Odpowiednie wymagania sprzętowe do pracy z tymi programami.
Oferujemy:
- Dodatkowa praca.
- Praca zdalna .
- Ramowa umowa współpracy.
- Nienormowany tryb pracy.
- Wynagrodzenie jest zależne od zleceń od klientów.
- 50 zł za m² - projekt wykonawczy budynku, domu, wnętrza mieszkania.
- 500 zł - pojedyncze pomieszczenie, np. łazienka, kuchnia, pokój.
- 1000 zł - np. salon z kuchnią.
- Możliwość uzgodnienia warunków zatrudnienia.
- W późniejszym etapie współpracy umowa o pracę na pełny etat.
Zajmujemy się tworzeniem wizualizacji 3D budynków, domów jednorodzinnych, wnętrza mieszkań.
Więcej o nas na naszej stronie: profesjastudio.pl

  • Praca Wrocław
  • Architekt Wrocław
  • Architekt wnętrz Wrocław
  • Architekt krajobrazu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678