Poszukiwany Ślusarz – Praca w Ueckermünde, Niemcy!
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
TimePartner
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Ueckermünde (około 55 km od Szczecina)
Wynagrodzenie: od 13,5 €/h (zależnie od doświadczenia) do 19,5 €/h (stawka rośnie wraz ze stażem pracy)
Forma zatrudnienia: Pełny etat, 3 zmiany
Dodatki: Dodatek nocny, dodatek za niedziele
Opis stanowiska:
Praca przy produkcji części samochodowych! Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od Twojego doświadczenia
- Wzrost stawki wraz ze stażem pracy
- Pracę na pełny etat w systemie 3-zmianowym
- Dodatek nocny w wysokości 25%
- Dodatek za pracę w niedzielę
- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta
Wymagania:
- Wykształcenie jako ślusarz lub pokrewne (mile widziane)
- Doświadczenie w pracy jako ślusarz (mile widziane)
- Umiejętność obsługi elektronarzędzi
- Chęć do pracy w systemie zmianowym
- Podstawy j.niemieckiego
- Sumienność i dokładność
Kontakt:
Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV na adres p.malinowski(a)timepartner.com lub skontaktuj się z nami przez portal Lento.
Nie zwlekaj – dołącz do naszego zespołu już dziś!

  • Praca Szczecin
  • Ślusarz Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080