Poszukiwany nauczyciel międzynarodowego żłobka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Rekrutacja
27. 8. 2024

Od nowego roku poszukujemy nauczycieli do naszego oddziału żłobka i przedszkola w centrum Warszawy.
Zakres obowiązków:
* wychowawstwo grupy
* prowadzenie ciekawych i kreatywnych zajęć
* ewaluacja uczniów
* współpraca z pozostałymi nauczycielami
* organizacja ważnych wydarzeń grupy
* prowadzenie dziennika lekcyjnego
* współpraca z Rodzicami
* udział w spotkaniach zespołu
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
* znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (potrzebny do komunikacji, nie do nauczania)
* doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
* profilowego wykształcenia (edukacja przedszkolna, opiekun dziecięcy)
* umiejętności pracy w zespole
Oferujemy pracę w centrum Warszawy, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pracę w międzynarodowym zespole, umowę o prace i wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia.Dla osób spoza Warszawy możliwość zakwaterowania.