Poszukiwany fizjoterapeuta/ terapeuta SI PROGRESSO Radzymin
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, Mazowieckie, Polska
Progresso
10. 10. 2024

Zatrudnimy fizjoterapeutę/ terapeutę integracji sensorycznej do poradni psychologiczno-pedagogicznej PROGRESSO w Radzyminie
Wymagania:
• Absolwent studiów wyższych
(kierunek: fizjoterapia, psychologia, pedagogika, pedagogika specjalna, logopedia)
• Kurs II stopnia Integracji Sensorycznej ukończony egzaminem i uzyskaniem certyfikatu terapeuty SI
•Posiadanie przygotowania pedagogicznego
• Doświadczenie w pracy z Dziećmi (również dzieci z autyzmem)
Zakres obowiązków:
• Prowadzenie zajęć terapii Integracji Sensorycznej z Dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym
• Ocena rozwoju procesów integracji sensorycznej
• Systematyczne prowadzenie obowiązującej dokumentacji
Oferujemy:
• Możliwość dostosowania dni i czasu pracy
• Pracę w stabilnej firmie
• Pracę w pełni wyposażonych, nowoczesnych salach
•Wymiar czasu pracy : pół etatu
•Atrakcyjne wynagrodzenie
*Umowa o pracę, zlecenie lub działalność gospodarcza.
Zapraszamy do współpracy.
PROGRESSO Radzymin
Tel: 530 556 795

  • Praca Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690