Poszukiwany Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Połaniec
Połaniec, Połaniec, Świętokrzyskie, Polska
TrenkwalderPartner
13. 8. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk Utrzymania Ruchu Siedziba firmy: Okolice Połańca
Odległość z Połańca 12km / Staszowa 28km / Mielca 21km
Twoje zadania na stanowisku to:
wykonywanie przeglądów elektrycznych urządzeń, usuwanie awarii
analiza przyczyn awarii i prowadzenie działań prewencyjnych
udział w pracach konserwacyjno-remontowych
wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w obszarze produkcyjnym i okołoprodukcyjnym
jesteś gotów do podjęcia pracy zmianowej,
posiadasz odpowiednie doświadczenie na podanym stanowisku,
majsterkowanie jest Twoją mocną stroną,
posiadasz uprawnienia SEP,
jesteś dyspozycyjny, zaangażowany,
posiadasz zdolności eliminowania usterek
interesujesz się budową maszyn
Zaoferujemy Ci:
pracę w młodym zgranym zespole,
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
w pełni wyposażone pomieszczenie socjalne,
program poleceń pracowniczych,
umowę o pracę na pełen etat (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę)
pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie,
wynagrodzenie zawsze na czas,
możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
Wynagrodzenie rynkowe + atrakcyjny system premiowy
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Połaniec
  • Elektryk Połaniec
  • Połaniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544