Poszukiwany elektryk do montażu paneli słonecznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Adesso Personal GmbH
23. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Szukamy pracowników na stanowisko Monter paneli słonecznych
Adesso Personal GmbH jest firmą godną zaufania. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska pracy:
- Montż paneli słonecznych na dachach budynków
- Małe i duże projekty
Wymagania:
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
- doświadczenie w zawodzie elektryk
- wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
- samodzielność, dokładność, dobra organizacja
- motywacja do pracy
- dokładność w wykonywanych obowiązkach
Opis oferty:
- niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony
- atrakcyjne wynagrodzenie: od 2700 euro netto/miesiąc
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- możliwość pracy w nadgodzinach
- Dieta od 50 euro do 60 euro na dzień
- 150 € premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie
- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
- opiekę polskiego koordynatora
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

  • Praca Poznań
  • Elektryk Poznań
  • Technik elektryk Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941