Poszukiwany Elektryk
  • Żagań
Żagań, Żagań, Lubuskie, Polska
ITBM
18. 7. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w usługach elektrycznych. W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy doświadczonego elektryka do naszego zespołu.
Miejsce pracy: Żagań jednostka wojskowa Karliki
Wymagania:
Uprawnienia SEP do 1kV
Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomość aktualnych przepisów i norm związanych z instalacjami elektrycznymi
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Zdolność do samodzielnej pracy oraz pracy w zespole
Prawo jazdy kategorii B
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
Montaż i naprawa instalacji elektrycznych na bazie wojskowej np.namioty mieszkalne, kuchnia polowa oraz inne obiekty infrastruktury wojskowej
Wykonywanie przeglądów technicznych oraz konserwacji instalacji
Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych
Wykonywanie pomiarów elektrycznych
Sporządzanie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: @ z dopiskiem "Elektryk" w tytule wiadomości.

  • Praca Żagań
  • Elektryk Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567