Poszukiwany cukiernik z doświadczeniem
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Renomowana łódzka cukiernia - Łódź-Widzew
20. 9. 2024

Poszukiwany cukiernik z pasją do tworzenia słodkich arcydzieł! Lokalizacja: Łódź, Widzew Dołącz do naszej zgranej ekipy i rozwijaj swoje umiejętności!
Jesteś doświadczonym cukiernikiem z sercem do tworzenia wyjątkowych słodkości? Szukasz stabilnej pracy, w której Twoja kreatywność i precyzja zostaną docenione? Mamy dla Ciebie miejsce w naszej cukierni!
Kogo szukamy?
Osób, które:
• Posiadają minimum rok doświadczenia w pracy jako cukiernik,
• Mają praktyczne umiejętności w przygotowywaniu ciast, deserów i wypieków,
• Potrafią świetnie zorganizować swoją pracę i są samodzielne w realizacji zadań,
• Charakteryzują się kreatywnością, dbałością o jakość i estetykę każdego produktu,
• Są zaangażowane i odpowiedzialne, z książeczką sanitarno-epidemiologiczną w ręku,
• Chcą tworzyć zgrany zespół i zostać z nami na dłużej.
Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie różnorodnych wypieków i deserów, zgodnie z recepturami i standardami jakości,
• Tworzenie dekoracji cukierniczych, dbanie o estetykę produktów,
• Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy zgodnie z normami sanitarnymi,
• Dbanie o odpowiednie zaopatrzenie pracowni cukierniczej w surowce i materiały,
• Udział w opracowywaniu nowych przepisów oraz testowanie nowych produktów,
• Praca zespołowa w celu efektywnej realizacji zamówień.
Co oferujemy? Stabilną i długoterminową pracę w doświadczonym i pełnym zaangażowania zespole, Możliwość ciągłego rozwoju oraz udziału w szkoleniach i warsztatach cukierniczych zewnętrznych jak i wewnętrznych, Umowę o pracę, Pełny etat i wsparcie w każdym kroku Twojej kariery, Zniżki pracownicze na nasze wypieki oraz możliwość testowania nowych produktów, Paczki świąteczne i okazjonalne, by docenić Twoją pracę w wyjątkowych momentach, Karta MultiSport, abyś dbał o formę fizyczną poza pracą, Dofinansowanie do mieszkania w przypadku relokacji, Pracę w renomowanej cukierni z wieloletnią tradycją i ugruntowaną marką na rynku.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy członek zespołu ma realny wpływ na to, co robimy. Jeśli chcesz być częścią rozwijającej się cukierni, która stawia na jakość, innowacyjność i długotrwałe relacje oraz której celem jest zmonopolizowanie łódzkiego rynku – to miejsce jest dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu.

  • Praca Łódź
  • Cukiernik Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045