Poszukiwani kucharze i kucharki z doświadczeniem do pracy
  • Poronin
Poronin, Poronin, Małopolskie, Polska
Piotr
21. 9. 2024

Poszukiwani kucharze i kucharki z doświadczeniem do pracy w Kompleksie Wypoczynkowym Limba w Poroninie!
Szukasz stabilnej pracy w kuchni, która pozwoli Ci wykorzystać swoje doświadczenie w przygotowywaniu posiłków dla gości indywidualnych oraz dużych grup? Nasz ośrodek to idealne miejsce dla kucharzy i kucharek, którzy cenią sobie profesjonalizm oraz dobrą atmosferę pracy.
Co oferujemy?
- Stałe zatrudnienie na pełen etat z elastycznym grafikiem.
- Konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności.
- Przyjazną atmosferę
- Pełne wyżywienie podczas pracy.
- Zakwaterowanie w komfortowych pokojach dla pracowników, co zapewnia wygodę i bliskość miejsca pracy.
Twoje zadania:
- Przygotowywanie smacznych i różnorodnych posiłków dla Gości indywidualnych oraz dużych grup ośrodka.
- Dbanie o najwyższą jakość serwowanych dań, zgodnie ze standardami ośrodka.
- Utrzymanie porządku i higieny na stanowisku pracy.
Czego oczekujemy:
- Doświadczenia w pracy w kuchni, szczególnie w przygotowywaniu posiłków dla dużych grup.
- Umiejętności organizacji pracy i utrzymywania porządku.
- Zdolności pracy zespołowej, otwartości na współpracę z innymi członkami zespołu.
- Dyspozycyjności, również w weekendy i święta (praca sezonowa i całoroczna).
- Kultury osobistej, odpowiedzialności i zaangażowania.
Dodatkowe informacje:
- Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 3-5 osobowych na terenie ośrodka.
- Szukamy osób nie mających problemu z alkoholem
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami już dziś! Zadzwoń pod numer: 609 464 500 (codziennie od 8:00 do 19:00). Nie udało Ci się dodzwonić? Spróbuj ponownie za 15 minut!

  • Praca Poronin
  • Kucharz Poronin
  • Poronin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838