Poszukiwana opiekunka na zastępstwo (2 tygodnie)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Care Solutions 24h
17. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukiwana Opiekunka do Pani Wiesławy
Firma Care Solutions 24h poszukuje opiekunki do pracy z zamieszkaniem do opieki w Gorzowie Wlkp. nad Panią Wiesławą - tylko na okres 2 tygodni
Wymagania:
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Empatia, cierpliwość i odpowiedzialność
- Dobra organizacja pracy
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie i wyżywienie
- Wsparcie koordynatora
Zadania:
- Pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
- Podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarza
- Prowadzenie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych
- Dbanie o komfort i dobre samopoczucie podopiecznego
Jeśli jesteś osobą, która pragnie pomagać innym i spełniasz powyższe wymagania, skontaktuj się z nami!
Kontakt:
Telefon: 514 024 242
Adres: www.caresolutions24h.com.pl

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Opiekunka Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik na wysokościach Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544