Pośrednik w obrocie nieruchomościami
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Hejnał Spółdzielnia Inwestycyjno-Budowlana
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Spółdzielnia Inwestycyjno - Budowlana "Hejnał" powstała w 2014 roku, grupując specjalistów działających przez wiele lat na małopolskim rynku nieruchomości.

To specjaliści od obrotu nieruchomościami, finansów, prawa, architektury, geodezji i ubezpieczeń a także osoby zainteresowane profesjonalnym inwestowaniem w nieruchomości.

Przez kilka lat intensywnego rozwoju zgromadziliśmy duży kapitał zarówno finansowy jak i ludzki.

Główny zakres działania skupia się na budowie domów jednorodzinnych, remontach i sprzedaży mieszkań, adaptacjach poddaszy, nabywaniu i zbywaniu nieruchomości.

Spółdzielnia poszukuje pracowników do  działu zajmującego się pośrednictwem  w obrocie nieruchomościami.

W pierwszej kolejności będą rozpatrywane zgłoszenia kandydatów z doświadczeniem na rynku nieruchomości, z doświadczeniem w pracy biurowej i handlowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zawieranie umów pośrednictwa w zbyciu i nabyciu
  • koordynowanie procesów sprzedażowych i samodzielna sprzedaż nieruchomości,
  • kompleksową obsługę klienta w zakresie transakcji zbycia/nabycia nieruchomości,

WYMAGANIA:

  • duża dyspozycyjność i duże zaangażowanie,
  • wysoka komunikatywność i kreatywność,
  • chęć podnoszenie kwalifikacji
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • własny samochód ( zwrot kosztów eksploatacji),
  • znajomość języka angielskiego,

FIRMA OFERUJE:

  • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem,
  • atrakcyjne premie finansowe,
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • duże możliwości rozwoju osobistego

  • Praca Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Pośrednik Kraków
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Kraków
  • Pośrednik finansowy Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392