Pośrednik pracy w organizacji pozarządowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Fundacja Sustinae
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rekrutacja uczestników z niepełnosprawnościami do projektu

  • prowadzenie indywidualnych i grupowych spotkań z uczestnikami projektów, których celem jest zbliżenie ich do rynku pracy i znalezienie odpowiedniego do ich potrzeb i możliwości zatrudnienia

  • prowadzenie bieżącej weryfikacji zapotrzebowania na kwalifikacje i umiejętności na rynku pracy

  • współpraca z doradcami zawodowymi w zakresie dostosowania wsparcia dla uczestników projektów pod kątem zapotrzebowania pracodawców na kwalifikacje i umiejętności

  • pozyskiwanie ofert pracy od pracodawców i udzielanie pracodawcom informacji o uczestnikach projektów

  • wspólne z uczestnikami przeglądanie, analizowanie i dobieranie ofert pracy

  • informowanie uczestników projektów o aktualnej sytuacji i przewidywanych zmianach na regionalnym rynku pracy

  • inicjowanie i organizowanie kontaktów uczestników projektu z pracodawcami

  • negocjowanie warunków zatrudnienia

  • nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z pracodawcami z regionalnego rynku

  • pozyskiwanie ofert staży dla uczestników od pracodawców i prowadzenie dokumentacji stażowej zgodnie z wymogami projektu.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe psychologiczne, pedagogiczne lub pokrewne (mile widziani również studenci ostatniego roku) lub min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnościami

  • doświadczenie min 6 miesięcy w pośrednictwie pracy

  • wiedza z zakresu branż, zawodów, kwalifikacji, specjalności w kontekście sytuacji na rynku pracy

  • wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia negocjacji, motywowania)

  • umiejętność wyszukiwania i pozyskiwania ofert pracy

  • sprawna obsługa komputera (MS Office), portali z ogłoszeniami o pracę

  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej

  • mile widziane doświadczenie w pracy w projektach finansowanych ze środków PFRON

OFERUJEMY:
  • Umowę zlecenie na min. ½ etatu lub 1/1 etatu (preferowany pełen etat)

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Wsparcie merytoryczne zespołu

  • Zdobycie doświadczenie w organizacji pozarządowej i projektach PFRON

  • Preferowany start pracy: połowa września

Prosimy o przesłanie swojej dyspozycyjności (wymiar etatu, dyspozycyjność od kiedy mogłaby/mógłby Pani/Pan rozpocząć pracę) oraz oczekiwań finansowych.

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584