Pośrednik pracy (Specjalista ds. zatrudnienia Osób z niepełn
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Biuro Projektu Caritas Archidiecezji Katowickiej
23. 7. 2024

Caritas Archidiecezji Katowickiej poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko
Pośrednik pracy (Specjalista ds. zatrudnienia Osób z niepełnosprawnościami)
Zakres obowiązków:
- wyszukiwanie ofert pracy dla Beneficjentów projektu,
- współpraca z pracodawcami w procesie zatrudnienia i adaptacji w miejscu pracy,
- analiza stanowiska pracy pod kątem indywidualnych kwalifikacji, możliwości i predyspozycji,
- wsparcie kandydata w adaptacji w miejscu pracy,
- pozyskiwanie ofert pracy pod bieżące zapotrzebowanie Beneficjenta,
- budowanie motywacji wewnętrznej i zaangażowania Beneficjenta projektu,
- realizowanie wskaźników zatrudnieniowych,
- współpraca z zespołem specjalistów (Doradca zawodowy, Psycholog, Specjalista ds. rekrutacji, Koordynator),
- opracowywanie dokumentacji projektowej.
Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: ZZL, psychologia, doradztwo zawodowe lub personalne, pedagogika, socjologia etc.),
- doświadczenie pracy z osobami z niepełnosprawnością,
- zdolności negocjacyjne (umiejętność słuchania, radzenie sobie ze stresem, pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, empatia),
- umiejętność identyfikowania potrzeb i budowania dobrych relacji,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność tworzenia dokumentów aplikacyjnych,
- znajomość rynku pracy.
To oferujemy:
- ¾ etatu na umowę o pracę w kwocie – 4 800 zł-5 100 zł brutto,
- praca hybrydowa,
- praca stacjonarna – Biuro Projektu Caritas Archidiecezji Katowickiej, ul. Brata Alberta 4 w Katowicach,
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
- rozpoczęcie pracy od sierpnia 2024,
- wsparcie specjalistów w rozwoju zawodowym.

  • Praca Katowice
  • Pośrednik Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941