Pośrednik finansowy
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
OVB Allfinanz
9. 5. 2024

Szukamy ludzi  z charakterem ✒Druga tura Rekrutacji 2024✒Nie interesuje nas perfekcyjne CV. Przeciwnie, uważamy, że rozwijasz się wtedy, gdy wychodzisz poza swoje ramy i ograniczenia. Szukamy ludzi autentycznych, kierujących się w życiu sercem i rozumem, którzy potrafią pracować z pasją. Dlatego u nas można rozpoczać pracę, mając różnoraki start zawodowy
OFERUJEMY :
bezpłatne profesjonalne szkolenia w dziedzinie wykonywanej pracy
bezpłatny egzamin licencyjny KNF
wsparcie kadry kierowniczej
niezbędne materiały do pracy
nienormowany czas pracy ( praca stała lub dodatkowa)
przejrzysty plan kariery
atrakcyjne i odpowiadające osiągnięciom wynagrodzenie
możliwość awansów i podwyższenia zarobków;
dostęp do szerokiej gamy produktów finansowych w ramach niezależnego doradztwa
WYMAGANIA :
niekaralność;
wykształcenie minimum średnie
ambicja, pewność siebie, otwartość na nowe wyzwania;
komunikatywność;
determinacja i zaangażowanie w realizacji celów
konsekwentność w wykonywaniu działań
kreatywność, zaangażowanie i entuzjazm w działaniu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
praca zdalna lub stacjonarna
(Udostępniamy biuro)
analizowanie potrzeb i dobór odpowiednich produktów
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki proszę o kontakt.
❗Zapraszam do współpracy osoby poważnie traktujące pracę.
Studenci Kończąc studia otrzymasz optymalne warunki do wykorzystania swojej wiedzy w życiu zawodowym. Mając odpowiednie ambicje, możesz szybko się rozwijać, a nawet prowadzić własny zespół. Możesz również aplikować do nas jeszcze w trakcie studiów. W ten sposób zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe jeszcze przed ukończeniem studiów.

  • Praca Legnica
  • Pośrednik finansowy Legnica
  • Pośrednik Legnica
  • Doradca finansowy Legnica
  • Analityk finansowy Legnica
  • Dyrektor finansowy Legnica
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Legnica
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246