Pośrednik / Doradca ds. Nieruchomość
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
MENGS
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
- Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży,
- Kompleksowe wsparcie klientów w procesie sprzedaży/zakupu nieruchomości,
- Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Nasze wymagania
- Rzetelność, odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista,
- Zdolność do efektywnej współpracy i rozwoju,
- Efektywna organizacja własnej pracy i czasu
- Chęć dążenia do ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji.
Mile widziane
- Doświadczenie w sprzedaży.
To oferujemy
- Współpracę na umowie B2B lub zlecenie,
- Wsparcie w codziennej pracy pod okiem menedżera i działu prawnego w przeprowadzaniu transakcji,
- Wynagrodzenie, które opiera się na prowizji ze sfinalizowanych transakcji
- Kompleksowe kilkutygodniowe szkolenie wprowadzające do pracy w naszej organizacji i do branży nieruchomości,
- Regularne spotkania integracyjne,
- Dofinansowanie karty Multisport,
- Program rekomendacji pracowników,
- Kafeteria benefitowa Worksmile,
- Ubezpieczenie medyczne PZU,
- Biuro przyjazne pieskom.

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik Warszawa
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914