Posiadasz doświadczenie jako operator pras? Zapraszamy!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca kontrola procesu produkcji
  • Obsługa i ustawianie oraz nadzór nad prawidłową pracą pras
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

WYMAGANIA:
  • Sumienność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • Zmysł techniczny i umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność ustawiania oraz obsługi pras

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę  w pełnym wymiarze czasu pracy oraz możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy po okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne, comiesięczne premie (nawet 800,00 PLN brutto/ miesiąc dodatku)
  • Rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych ManpowerGroup: kafeteria MyBenefit, MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ManpowerGroup Premium – program zniżek i rabatów w wielu miejscach dedykowanych wyłącznie pracownikom ManpowerGroup
  • Możliwości rozwoju w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Duży parking dla osób zmotoryzowanych
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji i w trakcie zatrudnienia

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532