Posadzkarz
  • Lublin
Posadzkarz
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
układanie i polerowanie betonu na posadzkach przemysłowych -
Wylewanie betonu i równomierne rozprowadzanie go po posadzce na jednakową grubość. -
Używanie szlifierki do betonu w celu polerowania powierzchni betonu (uczynienia jej gładką i równą)
Możliwe również: -
Monitorowanie procesu utwardzania w celu ustalenia, kiedy rozpocząć polerowanie. -
Wykańczanie krawędzi i narożników podłogi narzędziami ręcznymi. -
Nakładanie powłok ochronnych w celu poprawy trwałości i wyglądu podłogi. -
Czyszczenie i konserwacja narzędzi i maszyn w celu zapewnienia ich prawidłowego działania.
Wymagania stanowiska
Dostępność na dłuższy okres -
Doświadczenie w układaniu i polerowaniu betonu
Oferujemy
40 godzin tygodniowo lub więcej (szczególnie zimą znacznie więcej godzin) -
stawka 14-15 euro netto/h -
polska umowa zlecenie -
darmowe zakwaterowanie i transport na miejscu -
opieka polskiego koordynatora

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748