PORTIER - PALACZ
  • Czeladź
Czeladź, Juliana Tuwima 14a, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
REGIONALNY OŚRODEK METODYCZNO-EDUKACYJNY METIS W KATOWICACH
12. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny "Metis" - 40-530 Katowice, ul. Drozdów 17 i 21 poszukuje do pracy portiera z powierzeniem obowiązków palacza w Filii Ośrodka w Czeladzi, ul. Tuwima 14a.
- Zakres obowiązków: Otwieranie i zamykanie obiektu. Wydawanie kluczy. Dozorowanie sprawności instalacji (elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej). Czuwanie nad bezpieczeństwem pożarowym obiektu. W sezonie letnim: koszenie trawników, żywopłotów. W sezonie grzewczym: zabezpieczenie instalacji CO; wykonywanie czynności palacza. W okresie zimowym: odśnieżanie, posypywanie paskiem.
- Oferujemy: pracę, na umowę o pracę na czas określony na pełny etat z możliwością przedłużenia; pracę w Placówce Samorządu Województwa Śląskiego; pracę w przyjaznym zespole; możliwość korzystania z wachlarza świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych; stabilne zatrudnienie; nagrody jubileuszowe; premia regulaminowa; dodatkowe wynagrodzenie roczne "tzw. 13-tka"; ruchomy czas pracy; możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie; karta MultiSport.
- Praca w godzinach: 7:00-19:00, 19:00-7:00 + soboty i niedziele - według grafiku.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Od kandydata wymagamy uprawnień do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci CO (Świadectwo kwalifikacyjne).

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849