Poranna zmiana w sortowni – idealna praca na start dnia
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twoje obowiązki:

  • sortowanie przesyłek,
  • załadunek/rozładunek towarów,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

Nie wymagamy doświadczenia!

OFERUJEMY:

Z nami zyskasz:

  • stabilną pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy!,
  • godziny pracy: 6:00-10:00,
  • cotygodniowe wypłaty,
  • kartę MultiSport,
  • dostęp do pakietu medycznego,
  • rekrutację online,
  • przyjazną atmosferę – pracujemy w zgranym zespole,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Dlaczego Warto? Doskonała okazja do dorobienia, poranne godziny pracy i dodatkowo nie wymagamy doświadczenia! Zgłoś się już teraz i porozmawiaj z naszym rekruterem o szczegółach oferty!

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik na wysokościach Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584