Poprowadź swój biznes restauracja/ kawiarnia - Lotnisko Modlin
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

Marzysz o prowadzeniu kawiarni? Chcesz sprawdzić się w nowej roli? Cechuje Cię ambitność, pracowitość i gotowość do pracy z wysokimi standardami? Razem z nami przejdziesz przez profesjonalne szkolenie biznesowe oraz baristyczne, wdrożysz się w pełny zakres obowiązków i rozpoczniesz swoją nową zawodową przygodę!

Nasze wymagania

Sprawdź, czy praca w Best Fly Bar jest właśnie dla Ciebie.

Dołącz do nas, jeżeli:

- jesteś osobą ceniącą sobie dynamikę i odpowiedni rytm w pracy, innymi słowy nie lubisz nudy

- lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty, a ponadto wiesz, jak zdobyć zaufanie wśród Gości

- wiesz, jak stworzyć grafik, który będzie odpowiadał na potrzeby członków Twojego Zespołu

- słowo „konflikt” nie istnieje w Twoim słowniku i wiesz co, zrobić, aby praca w kawiarni przebiegała w dobrej atmosferze

- praca według odgórnych standardów ułatwia Ci organizację

- cenisz sobie wysoką jakość brandu, z którym chcesz się identyfikować

To oferujemy

  • W pełni wyposażoną kawiarnię w atrakcyjnej lokalizacji
  • Znany i rozpoznawalny brand, który pokochali Polacy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy agencyjnej zawieranej na czas nieokreślony z międzynarodową firmą
  • Zaufanie i wsparcie na każdym etapie współpracy
  • Dobry i bezpieczny start w nowy biznes (pakiet szkoleń pozwalający na zdobycie niezbędnej wiedzy i kompetencji umożliwiających poprowadzenie samodzielnie kawiarni)
  • Wsparcie kadry operacyjnej oraz pracowników biura w codziennych wyzwaniach
  • Możliwość zastania certyfikowanym Baristą zarówno dla Kierownika jak i jego Pracowników (zapewniamy darmowe szkolenia prowadzone przez Mistrzów Polski)

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567