Poprowadź swój biznes kawiarnię na lotnisku w Warszawie
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Marzysz o prowadzeniu kawiarni? Chcesz sprawdzić się w nowej roli? Cechuje Cię ambicja, pracowitość i gotowość do pracy w oparciu o wysokie standardy?
  • Przejdź razem z nami przez profesjonalne szkolenie biznesowe oraz baristyczne. Zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do samodzielnego prowadzenia własnego biznesu z globalnym wsparciem.
  • Prowadzenie biznesu z Lagardere Travel Retail to coś więcej niż franczyza!
  • Poprowadź bezpieczny biznes bez wkładu własnego i ukrytych kosztów.

WYMAGANIA:

Sprawdź, czy praca w u nas jest właśnie dla Ciebie.

Dołącz do nas, jeżeli:

  • jesteś osobą ceniącą sobie dynamikę i odpowiedni rytm w pracy, innymi słowy nie lubisz nudy
  • lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakty, a ponadto wiesz, jak zdobyć zaufanie wśród Gości
  • wiesz, jak stworzyć grafik, który będzie odpowiadał na potrzeby członków Twojego Zespołu
  • słowo „konflikt” nie istnieje w Twoim słowniku i wiesz co, zrobić, aby praca w kawiarni przebiegała w dobrej atmosferze
  • praca według odgórnych standardów ułatwia Ci organizację
  • cenisz sobie wysoką jakość brandu, z którym chcesz się identyfikować

OFERUJEMY:
  • w pełni wyposażoną kawiarnię w atrakcyjnej lokalizacji
  • znany i rozpoznawalny brand, który pokochali Polacy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy agencyjnej zawieranej na czas nieokreślony z międzynarodową firmą

    zaufanie i wsparcie na każdym etapie współpracy
  • dobry i bezpieczny start w nowy biznes (pakiet szkoleń pozwalający na zdobycie niezbędnej wiedzy i kompetencji umożliwiających poprowadzenie samodzielnie kawiarni)
  • wsparcie kadry operacyjnej oraz pracowników biura w codziennych wyzwaniach
  • możliwość zastania certyfikowanym Baristą zarówno dla Kierownika jak i jego Pracowników (zapewniamy darmowe szkolenia prowadzone przez Mistrzów Polski)

    BENEFITY:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Praca Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584