Pomocnik w zespole ds. obrotu paletowego i opakowań
  • Michrów
mazowieckie, Michrów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Dołącz do globalnego lidera produkcji żywności i napojów! Szukamy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Sprzedaży. Jesteś skrupulatną osobą? Analityczne myślenie jest Twoją mocną stroną? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację – nie czekaj!

Oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe, preferowane w obszarze logistyki
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywności (stały kontakt telefoniczny i mailowy z klientami, magazynami, transportem)
  • dostępności do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1
  • mile widziana znajomość pracy z systemem transakcyjnym klasy SAP, CGK, Oralce

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia i rozwoju kompetencji w zespole wykfalifikowanych Specjalistów
  • wolne weekendy
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe

Zadania

  • kontrola stanów magazynowych
  • organizacja oraz planowanie relokacji palet z Regionalnych Magazynów Dystrybucyjnych
  • kontrola i egzekwowanie zaplanowanych odbiorów i relokacji
  • planowanie i organizacja wynajmu oraz zakupów palet EURO
  • kontakt z klientem w ramach potwierdzania sald palet, ustalenia terminów odbiorów
  • wsparcie w przetargach

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103