Pomocnik w sklepie z oponami
  • Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry, Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska
SECURION POLSKA SP. Z O.O.
5. 10. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnik w sklepie z oponami. Jeśli jesteś sumienny, odpowiedzialny i lubisz pracować to jest to praca dla ciebie! Poszukujemy osoby, której motoryzacja nie jest obca.
Zakres obowiązków:
Przygotowywanie opon do wysyłki
Zamawianie towaru
Składanie reklamacji, organizacja zwrotów
Odbiór dostaw i rozładunek towaru
Drukowanie listów przewozowych oraz obsługa dokumentacji wysyłkowej
Współpraca z firmami kurierskimi
Dbanie o porządek w miejscu pracy
Wymagania:
Umiejętność obsługi komputera (drukowanie etykiet, listów przewozowych)
Dobra organizacja pracy i samodzielność
Umiejętność pracy w zespole
Status ucznia/studenta
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Premie od dodatkowych działań
Praca w godzinach 11-15/16 - Fabryczna 28A, Tarnowskie Góry
Stawka 28,1 zł brutto za godzinę.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w wiadomości.

  • Praca Tarnowskie Góry
  • Tarnowskie Góry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699