Pomocnik w dziale produkcji
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, Małopolskie, Polska
Human Support Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780
Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.
Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży produkcyjnej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: MYŚLENICE
Oferujemy
-Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
-Stawkę godzinową 30,70 zł brutto/h
Zadania
-Przygotowanie komponentów do danych produkcji
-Zabezpieczenie komponentów w trakcie pracy danej maszyny
-Odpowiednie zarządzanie surowcami do danych produkcji
-Utrzymanie czystości na stanowisku pracy
Wymagania
-Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
-Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym: 6:00-18:00 i 18:00-06:00 (praca 5 dni w tygodniu i 1 dzień wolnego)
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Kontakt: 574-570-360

  • Praca Myślenice
  • Pracownik produkcji Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018