Pomocnik w drukarni/ Помощник в типографии
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
HM Serwis Group
10. 9. 2024

HM Serwis Group jest Agencją Zatrudnienia nr 15326. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży drukarskiej poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik drukarni.
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: pdr/szc/2024
W zależności od działu do Twojego zakresu obowiązków będzie należało:
• obsługiwanie maszyn drukarskich (nakładanie, odbieranie, pakowanie),
• kontrola jakościowa i ilościowa wyrobów,
• wykonywanie prac pomocniczych na terenie drukarni,
• szycie prostych artykułów na szwalni,
• dostarczanie komponentów na produkcję,
• rozładowywanie i pakowanie transportów na magazynie,
• pakowanie i oklejanie gotowych towarów.
В зависимости от отдела в ваши обязанности будет входить:
• работа с печатными машинами (нанесение, подбор, упаковка),
• контроль качества продукции,
• выполнение вспомогательных работ на территории типографии,
• пошив простых изделий в швейном цеху,
• поставка комплектующих для производства,
• разгрузка и упаковка транспорта на складе,
• фасовка и упаковка готовой продукции.
Wymagania:
• gotowość do pracy od ZARAZ,
• sprawność manualna i fizyczna,
• dokładność i rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
• chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.
Требования:
• готовность работать от сейчас,
• ручная и физическая ловкость,
• точность и надежность, а также приверженность выполняемой работе,
• готовность развиваться и приобретать новые навыки.
Oferujemy:
• stawkę godzinową 22,08 zł netto,
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie – jedna zmiana,
• możliwość nadgodzin,
• codziennie świeże owoce oraz bogato wyposażone zaplecze socjalne,
• możliwość przejścia pod bezpośredni zatrudnienie do pracodawcy.
Мы предлагаем:
• почасовая ставка 22,08 злотых нетто,
• трудоустройство на основании Umowa Zlecenie – работа в одну смену,
• возможность работы на над часы,
• свежие фрукты каждый день и хорошо оборудованные социальные объекты,
• возможность перехода на прямое трудоустройство к работодателю.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
Uwaga: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp. z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

  • Praca Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567