Pomocnik utrzymania ruchu
  • Lublin
pomocnik utrzymania ruchu
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

hej, poszukujesz pracy, gdzie możesz zdobyć pierwsze doświadczenie w branży utrzymania ruchu? jesteś studentem lub absolwentem kierunków mechanika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewnych?

mamy pracę właśnie dla Ciebie!

Oczekujemy

  • zdolności manualne
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość elektronarzędzi
  • chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę na pełen etat lub min. 4 dni w tygodniu
  • jedna zmiana w godzinach 8-16 / 9-17/ 7-15 na okres wdrożenia, od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie od 26,50 zł brutto w zależności od twojego doświadczenia
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna

Zadania

  • wsparcie działu utrzymania ruchu
  • dbanie o ciągłość pracy produkcji
  • pomoc w usuwaniu usterek
  • praca z podstawowymi narzędziami

  • Praca Lublin
  • Pracownik utrzymania ruchu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659