Pomocnik stolarza
  • Żukowo
Żukowo, Żukowo, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji zamówień zgodnie z terminem oraz projektem
  • obsługa elektronarzędzi
  • montaż elementów kompozytowych, montaż elementów drewnianych, fugowanie
  • przestrzeganiem przepisów bhp i porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego
  • podstawowa znajomość narzędzi i maszyn stolarskich
  • chęci do nauki, zaangażowanie
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (bez nocek)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Darmowy dojazd z Elbląga
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premia za polecenie pracownika do pracy (500-1000 zł)

  • dodatek paliwowy w wysokości 250 zł/m-c
  • pakiet relokacyjny w wysokości 1.000 zł przez 3 miesiące lub
  • zakwaterowanie w hostelu pracowniczym

  • Praca Żukowo
  • Stolarz Żukowo
  • Żukowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941