Pomocnik spawacza termitowego / Pomocnik operatora zgrzewarki
  • podlaskie
podlaskie, podlaskie, Polska
LWZ Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Firma LWZ Sp. z o.o. w Żórawinie powstała w 2016 roku, jedyny właściciel to firma Leonhard Weiss GmbH & Co. KG. Swój potencjał LWZ Sp. z o.o. opiera na dwóch stabilnych fundamentach: kapitale finansowym umożliwiającym inwestycje i dynamiczny rozwój oraz na potencjale ludzkim. Połączenie obu elementów pozwala sprostać założonym planom. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów LWZ Sp. z o.o. realizuje każdego dnia wysoko specjalistyczne usługi budowlane w zakresie branży kolejowej.

Opis stanowiska:

  • Praca na torach kolejowych i tramwajowych polegająca na spawaniu termitowym oraz zgrzewaniu szyn na terenie całej Polski.
  • Delegacje na terenie całego kraju

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (praca głównie w delegacjach).
  • Sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Mile widziane prawo jazdy w kat. B oraz doświadczenie w pracy na torach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie).
  • Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia oraz specjalistycznych uprawnień spawalniczych.
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku robót kolejowych.

  • Praca podlaskie
  • Spawacz podlaskie
  • Operator podlaskie
  • Operator maszyn podlaskie
  • podlaskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523