Pomocnik Serwisu/ Technik Serwisu( stała i stabilna praca)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
www.hr.info.pl
1. 3. 2024

Agencja Personalna HR Support obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy, która od ponad 30 lat dostarcza materiały oraz urządzania do budowy i modernizacji gazociągów, rurociągów, wodociągów, ciepłociągów jaki i do obiektów związanych z wydobywaniem, przesyłem i magazynowaniem gazu, poszukujemy osoby na stanowisko:
POMOCNIK SERWISANTA/TECHNIK SERWISU
OBOWIĄZKI:
techniczna analiza awarii, diagnozowanie usterek i naprawa urządzeń
prowadzenie dokumentacji serwisowej, raportowanie prowadzonych napraw
szkolenie klientów w zakresie obsługi urządzeń
wsparcie techniczne działu handlowego
WYMAGANIA:
mile widziane wykształcenie techniczne, elektryczne
umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów, podłączenia urządzeń elektrycznych
czynne prawo jazdy kat. B
gotowość do kilkudniowych wyjazdów służbowych
PRACODAWCA OFERUJE:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pensję co miesięczną nie mniejszą niż 5 tys. netto ( na rękę)
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
prywatną opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie
dofinansowanie kursów i szkoleń
kartę multisport
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb HRS Projekt Sp.z o.o. będącej właścicielem Agencji Personalnej HR Support niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

  • Praca Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659