Pomocnik serwisanta
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
6. 4. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:Pomocnik serwisantaLokalizacja: Łódź, Widzew

Obowiązki

  • Wsparcie pracy serwisantów
  • Pomoc przy naprawach wymienników/dekanterów/wirówek
  • Czynności pomocnicze przy obsłudze serwisowej

Wymagania

  • Zmysł techniczny
  • Dyspozycyjność w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne/ wyższe techniczne, zarówno studenci, uczniowie jak i absolwenci kierunków i szkół o profilu technicznym
  • Gotowość do pracy w krótkich delegacjach (opłaca pracodawca)

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie od 35-49 zł/h brutto

  • Praca Łódź
  • Serwisant Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862