Pomocnik przy produkcji- Skawina 1 zmiana!!!
  • Skawina
pomocnik przy produkcji- Skawina 1 zmiana!!!
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś dyspozycyjna/y ma okres wakacji?

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze?

Wspaniale! Mamy dla Ciebie pracę!

Dla naszgo klienta na terenie Skawiny poszukujemy osób do pracy przy produkcji wydruków

Oczekujemy

  • dyspozcycyjności na cały okres:24.06-30.09 lub 22.07-30.08
  • gotowości w razie potrzeby do pracy także na zmianę popołudniową
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
  • zaangażowania
  • odpowiedzialności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową(ZUS,urlop)
  • pracę na okres:24.06-30.09 lub 22.07-30.08
  • wynagrodzenie 4990 zł btutto/msc
  • pracę głównie na jedną poranną zmianę7-15
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Zadania

  • wsparcie pracowników produkcji w pakowaniu, kontroli jakości
  • czynności porządkowe

  • Praca Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080