Pomocnik produkcji- do 28,70 zł/h+ Transport
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Alicja
22. 3. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje dla swojego klienta na terenie Robakowa:
Pomocnika Produkcji (dla ZAOCZNYCH studentów)
Oferujemy:
- Darmowy dojazd do/z pracy do Poznania (Rondo Rataje, Winogrady, Piątkowo, Garbary, Winiary, Malta)
- Atrakcyjne wynagrodzenie: dniówki - 27,70 zł/h brutto oraz nocki - 29,20 zł/h brutto
- Stała praca,
- Praca od poniedziałku do piątku, soboty dla chętnych),
Zakres obowiązków (w zależności od stanowiska):
- Konfekcjonowanie produktów,
- Rozładowywanie kontenerów,
- Oklejanie produktów,
- Składanie drobnych produktów,
- Sortowanie produktów,
- Rozładowywanie kontenerów
- Obsługa ręcznych wózków
Nie wymagamy doświadczenia!
Wymagania:
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- Chęci do pracy,
- Status ucznia/studenta
Spotkanie rekrutacyjne przed podjęciem pracy (obowiązkowe),
- Szkolenie BHP (obowiązkowe),
W razie dalszych pytań prosimy o kontakt e-mailowy, telefoniczny lub SMS od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.
Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych SUMEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Grochowska 61, 60-339 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000785145, identyfikującą się numerem NIP: 78*****894, REGON: 383302313 dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział oraz przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.
Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

  • Praca Poznań
  • Kurier (transport) Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228