Pomocnik produkcji części plastikowych - branża automotive
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Proste i powtarzalne prace produkcyjne - elementy z tworzywa sztucznego dla branży samochodowej
  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktów zgodnie z wytycznymi
  • Pakowanie produktów
  • Inne prace pomocnicze na terenie zakładu produkcyjnego

WYMAGANIA:
  • Samochód do dyspozycji (własny środek transportu w celach dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, ok. 10-20 km)
  • Gotowość do pracy na różnych działach, w systemie zmianowym, w pozycji stojącej oraz ogólna sprawność fizyczna
  • Punktualność, rzetelność, uczciwość
  • Znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie nie są wymagane, ale stanowią dodatkowy atut

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na podstawie niemieckiego prawa pracy i płacy
  • Gwarantowaną, pełną ilość godzin w miesiącu
  • Możliwość dodatkowej praca w weekendy
  • W pełni wyposażone zakwaterowanie z dostępem do Internetu - organizowane i w przeważającej części finansowane przez MGsolutions
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 14,50 EUR/godz. brutto + premie stanowiskowe
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych (25%) oraz nocnych (25%)
  • Premie półroczne (wakacyjna oraz świąteczna)
  • W pełni płatne dni świąteczne wolne od pracy!
  • Możliwość wzięcia zaliczki w pierwszym miesiącu pracy
  • Pełny wymiar urlopu wypoczynkowego zgodnie z k.p.
  • Szkolenia zakładowe
  • Stałą opiekę dwujęzycznych Opiekunów (Koordynatorów) projektu na miejscu
  • Pomoc w rocznym rozliczeniu podatku z Finanzamt (możliwość otrzymania zwrotu nawet na poziomie 1.000-1.500 EUR za rok)

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 123
20 838