Pomocnik produkcji
  • Wrocław
pomocnik produkcji
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy z wolnymi weekendami? Właśnie ją znalazłeś!

Pomocnik operatora produkcji- od zaraz! Nie musisz mieć doświadczenia - wystarczą silne ręce.

Wynagrodzenie do 5300zł i dodatkowe benefity czekają na Ciebie.

Lokalizacja: Kowale, Wrocław

Łatwy dojazd tramwajami: 6,11 lub 23.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 5300zł brutto
  • pracę od zaraz na sezon (jesień)
  • dla chętnych możliwośćdodatkowego zarobku
  • umowę o pracęz Randstad (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • pracę od poniedziałku do piątku(wolne weekendy)
  • dofinansowanie do posiłków
  • system 3 zmianowy
  • pakiet benefitów:prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny

Zadania

  • wylewanie produktu do pojemnika zbiorczego
  • układanie opakowań

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584