Pomocnik operatora wytwórni mas bitumicznych - do przyuczenia
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Skawina
Pracodawca
Dodano
14.10.2024
Numer referencyjny
9082_7339

Firma specjalizująca się w generalnym wykonawstwie w zakresie budowy i modernizacji, utrzymania dróg, parkingów oraz terenów rekreacyjnych zatrudni do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Pomocnik/Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

Jesteśmy otwarci na absolwentów szkół technicznych (elektrycznych, mechanicznych) - możliwość przyuczenia!

Lokalizacja: Skawina k/Krakowa.

Rodzaj pracy: Umowa o pracę na pełny etat.

Wynagrodzenie: 5000 zł - 7000 zł brutto (w zależności od uprawnień) + dodatki i premie.

Godziny pracy: 6:00-14:00 lub 7:00-15:00 (pon.-pt., jednozmianowa).

Zadania:

  • Produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych oraz bieżąca kontrola jakości,
  • Nadzór nad procesem produkcji mieszanek,
  • Kontrola stanu technicznego urządzeń, ich serwisowanie, konserwacja oraz naprawy bieżące,
  • Raportowanie sytuacji na produkcji,
  • Sporządzanie dokumentacji eksploatacyjnej,
  • Współpraca z zespołem i przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie techniczne: elektryk, automatyk, mechanik,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane - Uprawnienia SEP do 1kV, doświadczenie w produkcji MMA.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stała podstawa wynagrodzenia 5000 zł - 7000 zł brutto, w zależności od kwalifikacji, plus dodatki i premie,
  • Stałe godziny pracy (bez delegacji) oraz możliwość nadgodzin,
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna (Medicover), ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie wypoczynku, bonus świąteczny, karta Multisport zapomogi, pożyczki pracownicze.
  • Premia roczna 100%-200%, premie za efektywność w kwocie 350zł miesięcznie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień - finansowanie kursów i egzaminów przez firmę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 537 504 404 - Karolina. Nie odbieram? Wyślij sms 'Skawina' - oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Skawina
  • Operator Skawina
  • Operator maszyn Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377