Pomocnik operatora WMB
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Eurovia Polska S.A.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na wytwórni przy produkcji mas bitumicznych
  • Obsługa, kontrola i konserwacja urządzeń wytwórni;
  • Pomoc w realizacji zleceń produkcyjnych;
  • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji w zakresie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń
  • Pomagamy zdobyć uprawnienia

WYMAGANIA:
  • Motywacja do rozwoju i zdobycia kompetencji Operatora WMB
  • Sumienność i dbałość o powierzone zadania

Jeśli nie posiadasz doświadczenia na podobnym stanowisku, nie ma problemu! Wystarczy, że interesujesz się branżą techniczną, a nasz doświadczony zespół chętnie wszystkiego Cię nauczy.

Mile widziane:

  • Uprawnienia spawalnicze
  • Uprawnienia SEP do 1KV
  • Uprawnienia do obsługi wytwórni mas bitumicznych

OFERUJEMY:
  • pracę w której będziesz współtworzyć ciekawe projekty, a ich realizacja i efekt końcowy sprawią, że będziesz dumny z tego co robisz
  • pracę w organizacji, która przekłada ponad wszystko dbałość o środowisko oraz bezpieczeństwo
  • program poleceń pracowniczych
  • szeroki wybór benefitów w programie kafeteryjnym: opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, bony do sklepów i wiele innych
  • bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • dofinasowanie do wypoczynku w ramach ZFŚS
  • możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584