Pomocnik operatora - Operator wózka widłowego UDT
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Nowoczesna firma produkcyjna będąca największym na świecie producentem i dystrybutorem gumy do żucia obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko Pracownika Produkcji z elementem Wózka Widłowego.
Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy i chcesz dołączyć do zespołu w międzynarodowej firmie Mars?
Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Oczekujemy

  • posiadania uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT - nie wymagamy doświadczenia,
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygad,
  • posiadania książeczki sanepidowskiej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 5800 brutto do 6200 brutto (dodatek nocny + dodatek brygadowy + premia)
  • dofinansowanie do posiłków, całodobowy dostęp do stołówki (kawa, woda, herbata, owoce, słodycze dla każdego pracownika)
  • możliwość skorzystania z pakietów Randstad plus
  • możliwość dłuższej współpracy bezpośrednio z firmą Mars

Zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych/pakujących,
  • obsługa wózków widłowych,
  • uzupełnianie produktu w maszynie,
  • raportowanie
  • prace porządkowe.

  • Praca Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851