Pomocnik operatora maszyny sztancującej- Pruszków
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
OK JOB
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Miejscowość: Pruszków
Nazwa stanowiska Pomocnik operatora maszyny sztancującej
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Przestrzeganie zasad BHP i p.poż.
Przestrzeganie regulaminów, procedur, instrukcji i innych obowiązujących zasad. Dbałość o powierzone mienie, wyposażenie i porządek w miejscu pracy.
Wykonywanie poleceń przełożonych.
SZCZEGÓŁOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW Sprawdzenie i przygotowanie narzędzi zgodnie z planem produkcji ( wykrojnik, stacja czyszcząca, blacha z pertinaksami ). Przygotowanie patryc do tłoczenia Braille’a.
Przestrzeganie zasad 5S. Transport palet z drukami DPD do DPS ( przygotowanie po druku rewers).
Transport narzędzi po produkcji w miejsce do tego wyznaczone.
Opróżnianie koszy z makulaturą.
Przygotowanie płyt tnących do ponownego użycia.
Uzupełnienie niedoboru palet do produkcji w dziale DPS.
WYMAGANIA
WYKSZTAŁCENIE
Min. wykształcenie zawodowe lub techniczne.
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
UMIEJETNOŚCI
Podstawowe zdolności manualne
Umiejętność organizacji pracy w oparciu o otrzymane wytyczne
Dokładność, sumienność, systematyczność, samodzielność w działaniu.
Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu.
OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
Pracę w systemie 3 zmianowym
Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
Dofinansowanie do pakietów sportowych

  • Praca Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848