Pomocnik operatora maszyn - Park Przemysłowy - atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Bydgoszcz
pomocnik operatora maszyn - Park Przemysłowy - atrakcyjne wynagrodzenie!
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz stabilnej pracy na terenie Bydgoszczy?

Masz doświadczenie w pracy na produkcji?

Zależy Ci na rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji?

Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • wykształcenia technicznego,
  • bardzo mile widziane uprawnienia na wózki UDT

    ... a reszty nauczysz się z nami. :)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie – od 5000 brutto podstawy + dodatki i premie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • lokalizacja: Park Przemysłowy (dobry dojazd autobusem 68 oraz 84),
  • pracę 3-4 dni w tygodniu, (zmiany 12-godzinne),
  • wsparcie opiekuna stanowiskowego w okresie wdrożenia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową – z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie,
  • pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach (m.in. karta sportowa, zniżki na zakupy i bilety do kina).

Zadania

  • prace pomocnicze na produkcji opakowań kartonowych
  • pomoc w przygotowaniu i konserwacji maszyny,
  • pomoc w wykonywaniu przyrządów na maszynie,
  • dbanie o porządek na stanowisku.

  • Praca Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Operator wózków widłowych Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293