Pomocnik Operatora Maszyn
  • Kozłów Biskupi
mazowieckie, Kozłów Biskupi, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
21. 8. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko: Pomocnik Operatora Maszyn

Obowiązki

  • Obsługa linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń
  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Kontrola jakości produkowanych tworzyw
  • Proste prace magazynowe

Wymagania

  • Uczciwość, skrupulatność i sumienność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy „od zaraz” w systemie IV brygadowym od poniedziałku do niedzieli

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 32 zł brutto/ godz. + 8,06 zł brutto/ godz. dodatek nocny
  • Dodatek za pracę w niedzielę w wysokości 86,00 zł brutto za dzień
  • Dodatek za pracę w święto w wysokości 215,00 zł. brutto za dzień
  • Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej w wysokości 0,10 zł brutto doliczony do każdej przepracowanej godziny
  • Możliwość wizyty na produkcji przed zatrudnieniem w celu rozeznania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Stałą współpracę (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta)

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584