POMOCNIK OPERATORA MASZYN
  • Sochaczew
Sochaczew, Sochaczew, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
26. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko :POMOCNIK OPERATORA MASZYN. Miejsce pracy: Sochaczew

Obowiązki

  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie, kontrola jakościowa wyrobów z tworzyw sztucznych
  • praca w systemie III zmianowym

Wymagania

  • dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy "od zaraz"
  • własny transport
  • doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dogodne warunki pracy
  • wynagrodzenie: 28zł brutto

  • WYŚLIJ SMS: „SOCHACZEW” tel. 515114383

  • Praca Sochaczew
  • Operator maszyn Sochaczew
  • Operator Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851