Pomocnik operatora maszyn
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
  • Ogólnej sprawności fizycznej i zdolności manualnych
  • Chęci do pracy i nauki
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 28,10zł brutto
  • Umowę zlecenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym 6:00-14:00; 13:30-21:30
  • Wolne weekendy
  • Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed i ubezpieczenia PZU
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna, a następnie spotkanie u naszego klienta

  • Praca Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567